.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

7 Temmuz 2013

YORUM 0

Fedora Şapka Modelleri

 • Sponsor
 • fedora şapka resimleri

  Bu sene içerisinde bazı defilelerde gördüğümüz Fedora şapkalar bir anda sezonun trendi haline geldi. Bunun neticesinde bizde detaylı inceleme yapma gereği duyduk. Sizler için sezonun trendi olan Fedora Şapka Modelleri arasında en şık olanları bir galeride topladık. Moda takipçileri için keyifli bir yolculuk olacağını düşünüyoruz.

  Fedora Şapka Modelleri sadece kreasyonlarda değil aynı zamanda ünlülerin stillerinde de görüntülendi. Miranda Kerr bunun en önemli örneği. İlerleyen dönemlerde çok daha ciddi bir kitleye ulaşacağını düşündüğümüz bu güzel şapkaların şimdiden detaylı şekilde tanınması gerektiğini düşünüyoruz.

  Gösterişi seven kadınların tercih ettiği ve ayrı bir tarz katan güzel şapkaların galerisine hoş geldiniz. Beğendiğiniz modelleri ayrıntılı görüntülemek için galeriye geçiş yapın. İlk resme tıklayarak galeriye geçebilirsiniz. Modeller hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz