.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

16 Ocak 2014

YORUM 0

Fred Perry indirimli ürünler

 • Sponsor
 • Fred Perry

  Fred Perry

  Sizler için her gün ayrı bir markayı inceliyoruz. İndirimli fiyatlarını bularak en karlı alışverişi gerçekleştirebilmeniz için analizler yapıyoruz. Bugün sizlerle paylaşacağımız marka Fred Perry olacak. Daha çok erkeklere yönelik ürünleriyle popüler olsa da çok şık kadın ürünlerini de galerimizde göreceksiniz. İndirime girmiş hemen hemen bütün modellerden seçme yapmaya çalışırken bir yandan da sizlere indirimler ve fiyatlar hakkında da bilgiler vereceğiz. Bu sebeple galeriye geçmeden önce konumuza bir göz atın.

  Fred Perry için sunacağımız ürünlerin fiyat aralığı 698 TL ile 63 TL arasında değişiyor. İndirim öncesi ise 995 TL ‘ ye kadar çıkıyor. Kalite giyinmeyi sevenler için önereceğimiz markanın bu ürünlerini Fred Perry satış noktaları haricinde markafoni.com sitesinden temin edebilirsiniz.  Şuan için Fred Perry ürünlerinde inanılmaz indirimler var. Bazı modeller şimdiden tükendi bile. Ürünleri temin edebilmek için acele etmenizi öneririz.

  Birazda marka hakkında bilgiler verelim. Fred Perry İngiltere’nin gelmiş geçmiş en iyi tenisçilerinden biridir. Kendi adını taşıyan markasını kurduktan sonra İngiltere’nin köklü ve en başarılı markalarından biri olmuştur. Türkiye içerisinde yeni yeni tanışıyor olsak da köklü bir geçmişe sahiptir.

  Galerimiz içinde bir çok alanda modeller sunarken bununla beraber bilgileri de sizlerle paylaştık. Sitemiz üzerinde satışı yapılmadığını belirtmek isteriz. Gerekli adresi sizlerle paylaştık. Ancak online alışverişlerde butik değişikliği olabiliyor. Sitemizi günlük takip ederek en güzel fiyatlara en önce ulaşabilirsiniz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz