.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

19 Ocak 2014

YORUM 0

GANT Saat Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • GANT saat modelleri

  GANT saat modelleri

  Bu konumuzda sizlerle GANT markasının birbirinden güzel saat modellerini paylaşacağız. konu içerisinde hem erkek hem de kadın saatlerini bir arada göstermeye çalıştık. Markanın bu sezon için hazırladığı  tasarımları büyük bir beğeni ile paylaştık. Konu içerisinde fiyatlar ve kalitesi hakkında bir çok detayı bulabilirsiniz. Galerimize geçmeden önce konumuzu okumanızı tavsiye ederiz.

  GANT saat modelleri için ilk incelememizi fiyatlarda gerçekleştirdik. Marka bütün saatlerinde indirim uygulamamış olsa da bir çok saatin indirimli olduğunu görebiliyoruz. Normal fiyatlarının kalitesine göre hali hazırda uygun olması sebebiyle bu modelleri sizlere önermeye karar verdik.  Normal fiyatları 757 TL ‘ ye kadar çıkan bu şık saatler şu sıralar 606 TL ile 265 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Galeride gördüğünüz bütün ürünleri lidyana.com sitesinden temin edebilirsiniz. Online satış seçeneklerinin belli süre sonra tükendiğini belirtmemiz gerekiyor. Beğendiğiniz saatler için elinizi çabuk tutmalısınız.  Bunun haricinde GANT markasının satış noktalarından da ürünleri inceleyerek alabilirsiniz.

  Fiyatlar konusunda detaylara baktık. Şimdi sıra üretilme aşamasında bizlere sunulan kaliteye geldi. En pahalı modelini incelediğimiz camının mineralden kordonun ise çelikten yapıldığını gördük.  Ayrıca marka bu saatlere 2 yıl garanti veriyor. Analog mekanizma içerisinde takvim ve saat yer almaktadır. Teslim süresi ise 5 iş günü ile sınırlıdır. Bu teknik bilgilerden sonra dilerseniz galerimizde GANT saatlerini inceleyelim. Sizlerde galeri içerisinde ilginizi çeken modeller için bize yazmayı ihmal etmeyin.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz