.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

16 Aralık 2014

YORUM 0

Gelin Ayakkabısı Modası

 • Sponsor
 • Gelin Ayakkabısı Modelleri

  Gelin Ayakkabısı Modelleri

  Gelin ayakkabısı konusunda trend olan modeller hakkında bilgi sahibi olmak için doğru konudasınız. Sizin için bir çok önemli markanın galerilerinden bir derleme yaptık. Hazırlarken bizi etkileyen bir çok başarılı model var. Bir çoğunuz galeride gezerken bizim gibi keyif alacaksınız.

  Beyaz renk olgusundan kurtulmanız gerektiğini baştan söyleyelim. Renkli ve özellikle feminen renkler konusunda çok önemli bir talep ve tasarım var. Moda tasarımcıları aslında bunun sinyallerini 2013 yılında hazırladıkları 2014 koleksiyonlarında göstermeye başlamıştı. 2015 yılı içinde artan bu trend iyice dikkat çekmeye başladı. Bizimde konu içerisinde ilk önerimiz olacak. Çiçek desenli tasarımlar veya kalpli , karikatürlü modellerde mutlaka incelemeniz gereken tasarımlar arasında yer alıyor. Taş konusunda geçen sene söylediklerimiz bu sene de geçerli. Taşlı tasarımları her zaman sizi farklı gösterecektir. Ancak bu konuda da çok fazla aşırıya kaçmamak gerekiyor. Gelin ayakabıları seçerken sadece ayakkabının güzelliğini düşünmeyin. Burada önemli bir kombin yapmak zorunda olduğunuzu unutmamalısınız. Sizin en önemli moda aktivitenizde en şık olan kişi olmalısınız. Ayakabı ise bunun sadece bir parçası. Ancak görünmediğini düşünerek gelişi güzel bir model seçmek kesinlikle yapacağınız büyük yanlışlardan biridir. Herkes mutlaka ayakkabılarınızı merak edecektir. Uzun lafın kısası seçeceğiniz ayakkabı sizin gelinlik ile güzel olmanızı etkileyecektir. Şimdi 2015 yılı içerisinde trend olacak bir kaç model ile devam ediyoruz.

  Trend Gelin Ayakkabısı Modelleri

  Gelinlik ayakkabıları konusunda sizinde önerileriniz veya görüşlerinizi bekliyoruz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz