.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

6 Haziran 2013

YORUM 2

Gelin ve Damat Annesi Elbiseleri

 • Sponsor
 • gelin annesi elbiseleri

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte düğünler hızla artmaya başladı. Özellikle gelin anneleri ne giysem diye kara kara düşünüyor. Modern çizgilerde giyinmek isteyenler için bir çok siteyi ve markayı mercek altına aldık. Sizler için hem fiyat araştırması hem de örnek olması açısından model araştırması yaptık.

  Örneğin yukarıdaki kaliteli elbiseler turkish.missesdressy.com sitesinde 600 TL ve üzeri fiyatlara satılmaktadır. Tabiki her kitleye göre elbise modelini araştırdık. Gelin ve Damat Anne Elbise Modelleri için galerimizde bir çok örnek görebilirsiniz.

  Bir çok siteye nazaran daha çok model seçeneği ile sizleri büyüleyecek bir galeri olduğuna inanıyoruz. Yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • filiz celebi diyor ki ;
   11 Şubat 2014, 14:36

   seçtiğimiz elbise ıcın fıyat ve tedarik sekli hakkında bilgi istiyoruz.bize yardımcı olurmusunuz?size nasıl ulaşabiliriz?nerede mağazanız bulunuyor?zıyaret etmek modellerı denemek ıstıyoruz.kac bedene kadar urunler bulabiliriz?

  • Moda diyor ki ;
   12 Şubat 2014, 10:53

   Konu 2013 yazında moda olan gelin annesi elbise modelleri için eklenmiştir. Maalesef herhangi bir ürün satışı yapılmıyor. Sizleri moda olan elbiseler konusunda yönlendirme maksadıyla eklenmiştir.

  Yorum Yaz