.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

30 Kasım 2013

YORUM 0

Git gide yükselen kadife modası

 • Sponsor
 • Kadife modası

  Kadife modası

   

  Sizlerle bu güne kadar bir çok defile izledik. Hep beraber analizler yapıp modelleri değerlendirdik. 2013 – 2014 Sonbahar/Kış koleksiyonları için söylenebilecek ilk detay kuşkusuz kadife modası olurdu. Bizde bu bağlamda kadife trendi hakkında öngörü ve değerlendirmelerimizi sizlerle paylaşacağız.

  Vintage tarzı ile birlikte kadifede hayatımızın içine iyice yerleşti. Özellikle sonbahar ve kış ayları içerisinde sokak modası ve özel davetler dahil bir çok alanda sıkça görülecek. Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi çanta , ayakkabı , pantolon , etek , elbise veya aklınıza gelebilecek bir üründe kadifeler hakimiyet elde edecek. Sizler dolaplarında hala kadife barındırmıyorsanız ihtiyaç olan kısımlara alışverişlere başlayın. İlerleyen dönemlerde kadife elbise modelleri ile alakalı bir galeriyi sizlere sunacağız. Bu sene içerisinde tasarlanmış en şık modelleri bu galeride bulabileceksiniz.

  Gucci kadife modasının bu sene içerisinde en büyük destekçisi. Moda devi marka defilelerinde ağırlık verdiği ürünleri mutlaka moda yapmayı başarıyor. Özellikle beklentileri karşılayan harika bir koleksiyon tanıtımı ile bizlere kadife zamanının artık geldiğini işaret ettiler. Bizde sadece Gucci değil diğer markalar dahil olmak üzere bir çok defileden ve kataloglardan bazı görseller oluşturduk. Sizlerde keyifle bu görselleri inceleyerek yorumlarınızla konumuza katılabilirsiniz. Galeriye geçiş için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Sonrasında resimleri tam boy olarak görüntüleyebilirsiniz. Beğendiğiniz görselleri de arkadaşlarınıza ister twitter , ister google plus  ya da isterseniz facebook butonları ile kolayca paylaşabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan yükselen trend kadife için hazırladığımız galerimize geçelim.

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz