.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

20 Şubat 2014

YORUM 0

Göbek gizleme yöntemleri ve hileleri

 • Sponsor
 • göbek gizleme

  Göbek bazen bize zor zamanlar yaşatabiliyor. Peki size ufak moda hileleri ile göbeğinizi gizleyebilirsiniz desek? Biraz daha dikkatini çekebildiysek ne mutlu bize. Bazı ufak dokunuşlarla göbeğinizi olduğundan daha az gösterebiliriz. Bunun için hazırladığımız listeye dikkatinizi vermenizi istiyoruz.

  Düşük bel pantolonları gardrobonuzdan çıkarma zamanı geldi. Yüksek bel pantolonları, koyu renkli bluzlarla kombinleyerek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

  Karın bölgenizde yağlanmalar var diye etek giymekten vazgeçmeyin. Özellikle yüksek bel etekler, karın bölgesi yağlarınızı gizlemenize yardımcı olacaktır.

  Vücuda yapışan, dar bluzlar yerine tabiri caizse üzerinizden akan tipte kumaşa sahip bluzları tercih etmelisiniz.

  Balıkçı pantolonlar giyerek karın bölgesi yağlarınızı gizlemeniz mümkün. Ayrıca çok şık görüneceğiniz bir kesin.

  Kıyafet seçimlerinizde tuniklere ağırlık vermenizi tavsiye ediyoruz. Böylelikle fazlalıklarınızı kolayca kapatabilirsiniz.

  Karın bölgesi yağlarınızı gizlemek için büyük tokalı kemerler tercih etmeniz yarar sağlayacaktır . Kemeri, bel altından biraz daha yüksek noktadan bağlamaya özen gösterin.

  Karın bölgenizde sizi rahatsız edecek düzeyde bir yağlanma olabilir. Bunun yerine güzel bacaklarınızı ya da kollarınızı yani vücudunuzun başka bölgelerini vurgulayacak kıyafetler seçin. Örneğin saçlar etkili bir çözüm olacaktır.

  İki parça giyinmek sizi her zaman zayıf gösterecektir. Tek parça elbise yerine, etek ve bluz ikilisini tercih edilebilir.

  Bu maddeleri çoğaltmak mümkün. En etkili göbek gizleme hilelerini sizlerle paylaştık. :Sizinde eklemek istediğiniz veya merak ettiğiniz konular olursa bize yazmayı ihmal etmeyin.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz