.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

1 Nisan 2014

YORUM 0

Gön Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Gön Ayakkabı Modelleri

  Gön Ayakkabı Modelleri

  Her gün olduğu gibi bugünde muhteşem bir indirim ile karşınızdayız. Her yerde indirim etiketlerini görmek veya siteleri baz alırsak haberleri bulmak mümkün. Ancak hangisinin avantajlı olduğunu bilmek için araştırma yapmak gerekiyor. Bazen etiketin yarısı denen indirimlerin aslında daha pahalı olduğunu öğrenebiliyoruz. Bu duruma düşmemek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır. Sizin yerinize en doğru alışveriş tercihlerini araştırmaya devam edeceğiz. Daha önce şık çantalarından bahsettiğimiz Gön markasının bu bölümde kadın ve erkek ayakkabı modelleri hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

  Gön ayakkabı modelleri konusunda kadın ve erkek butiklerini ayırmak istemedik. İkisini birden tek bir konuda ele alacağız. Fiyatları normalde 400 TL ‘ye kadar çıkan bu şık ayakkabılar yeni gerçekleştirilmiş indirimler neticesinde 200 TL ile 80 TL  arasında değişiyor. Seçimlerini yaparken bunu avantaj haline getirebilirsiniz. Fiyat aralığının geniş olması bir çoğumuzun Gön giyebilmesi anlamına geliyor. Gön satış noktaları haricinde online opsiyon olarak limango.com.tr sitesini önerebiliriz. Şuan için en uygun fiyatlar bu sitede görünüyor. İlerleyen dönemlerde kampanya değişir veya başka sitelerde daha uygun fiyatlar olursa sitemiz içerisinde yine bu indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bizi takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

  Genel olarak ayakkabı desek de başka tarzları da bu konunun içine dahil ettik. Genel ve yararlı konumuz için yorumlarınızı bekliyoruz. Gön ayakkabı modelleri galerimizde modelleri detaylı olarak görebilirsiniz. Yeni indirimlerde görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz