.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

2 Haziran 2014

YORUM 0

Göz morluklarını önleme yöntemleri

 • Sponsor
 • Göz altı morluklarını önleme

  Göz altı morluklarını önleme

  Bir çoğumuz göz morlukları ile mücadele veriyoruz. Yoğun iş temposu , stres veya uykusuzluk gibi problemler hayatımızı olumsuz etkilediği gibi göz altı bölgelerini de etkiliyor. Göz altı ve çevresinde oluşan bu morluklardan kurtulmanın bir çok yöntemi olsa da uygulaması çok zor. Aşırı yorgunluk veya uykusuzluktan oluşan göz morluklarını önlemenin pratik bir yolunu sizlerle paylaşacağız.

  Kolaylıkla edinebileceğiniz organik kuşburnu yağını her gece yatmadan önce gözlerinizin çevresine masaj yaparak uygulayın. Bu uygulamanın nedenini merak edenlere hemen cevap verelim. Kuşburnu yağı kan dolaşımı azalan göz çevresini yeniden hareketlendirecektir. Buda etkisini arttıracaktır. Ancak yapacağınız asıl işlem bu değil. Elma kabuklarını göz çevresinde mor olan bölgelere güzelce yerleştirin. En az yarım saat bekledikten sonra kaldırabilirsiniz. Bu uygulama yaklaşık 1 ay sonra size olumlu bir görüntü sağlayacaktır. Göz çevreniz mükemmel bir görünüme kavuşacaktır. Aksatmadan ve üşenmeden uygulamanızı size şiddetle tavsiye ederiz.

  Bu uygulamanın sağlık açısından her hangi bir zararı yoktur. hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Denenmiş ve bir çok güzellik uzmanı tarafından da tavsiye edilmektedir. Konu ile ilgili görüşlerinizi bizlerle çekinmeden paylaşabilirsiniz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz