.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

4 Eylül 2013

YORUM 0

Grand Pommes Büyük Beden Abiye Modelleri

 • Sponsor
 • Grand Pommes Elbise Modelleri

  Grand Pommes Elbise Modelleri

  Büyük beden elbise konusunda başarılı markalardan biri olan Grand Pommes markası için Abiye Modelleri incelemesi yapmaya karar verdik. Genel olarak hep küçük bedenler için yapılan araştırmalar sonucunda sizleri unuttuğumuzu düşünebilirsiniz. Ancak bu sitede herkese göre bir analiz mutlaka yapılır.

  Son dönemde çok fazla büyük beden kaliteli marka bulamıyoruz. Ürün seçenekleri kısıtlı veya çok güzel olmuyor. Birde buna alış gücü eklenince seçim yapmak zorlaşıyor. Sizler için en doğru marka araştırmaları yapabilmek için çaba gösteriyoruz. Grand Pommes , kalitesi belli büyük beden markalarından biridir. Hele bir de indirim başlattığını duyunca hemen araştırdık.  Çok fazla ürün seçeneği mevcut olmasa dahi çok güzel modeller olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle düğün sezonunun açıldığı şu dönemlerde şık abiyelere ihtiyacınız olabilir. Şu sıra Grand Pommes Abiye Fiyatları 90 ile 150 TL arasında satılıyor. Normal fiyatları 400 TL’yi bulan bu şık elbiseleri kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Son günlerde enmoda.com sitesinde açtıkları butikte hala indirimleri devam ediyor. Büyük beden abiye sıkıntı yaşanan şu günlerde sizler için satışı yapılan bütün Grand Pommes Abiye Modelleri koleksiyonunu galeride topladık. Ürünlerin bir çoğunda %100 polyamid kullanılmıştır. Bizi takip edenler çok iyi bilir. Kumaşına kadar araştırmazsak rahat edemeyiz.

  Geldik en çok merak edilen kısma. Modelleri galerimizde detaylı olarak görebilirsiniz. Bunun için yukarıdaki resme tıklayarak galeriye giriş yapın. Ardından moda yolculuğunuzun keyfini büyük boy görüntülerle çıkarın. Sizler bu modelleri incelerken biz size yeni araştırmalar yapmaya devam edeceğiz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz