.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

13 Aralık 2013

YORUM 0

Greyder Kadın Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Greyder Ayakkabı Modelleri

  Greyder Ayakkabı Modelleri

  Greyder markası hakkında daha önce detaylı araştırma yapmamıştık. Bugün sizler için Akbatı AVM içerisindeki Greyder mağazası içerisinde ürünleri yerinde inceledik. Hatta incelerken bir tane ürünü de dayanamayıp aldık 🙂 Sizlere aynı zamanda detaylı bir analiz sunabilecek bilgileri konu içerisinde toplamış olduk. Bir çok alanda fikir sahibi olabileceğiniz konumuzda modelleri incelemeden önce mutlaka konumuzu okuyun. İçerisinde bir çok yararlı bilgi bulacaksınız.

  Greyder ayakkabı modelleri içerisinde ilk olarak fiyat incelemesini sizlerle paylaşacağız. Son dönemlerde güzel indirimleriyle sık sık duyduğumuz markanın hakkını verdiğini yerinde görmüş olduk. Fiyatlar 180 ile 100 Tl arasında değişiyor. Bir çok modelde de indirimler hala geçerli. Model arşivi için online satış siteleri  olan greyder.com sitesinden de faydalandık. Aynı zamanda sizlerde beğendiğiniz ürünleri isterseniz Greyder mağazaları isterseniz de online satış sitesinden temin edebilirsiniz. Bizler sizin için iki seçeneği de sunduk. Önümüzdeki konularda markanın satış noktaları hakkında da bilgileri sizlerle paylaşacağız.

  Modellerin kalitesi hakkında da elbette söyleyeceklerimiz var. Daha önce Greyder markasını incelemediğimiz için bu konumuzu hazırlarken çok fazla noktada ayrıntılara baktık. Öncelikle bir çok modelleri rahat ve kullanışlı. Kullanılan malzeme olarak şüphe duyulacak bir marka değil. Ayrıca bir iki kelime de mağaza dekorasyonu için söylemek istiyoruz. Yerleşim ,sunum , personel ilgisi ve ek olarak mağaza müzikleri bizden olumlu puan aldı. Türkiye’nin en çok takip edilen moda sitelerinden biri olarak bu konuda sizlere olumlu referanslar sunabiliriz. Artık geldik birbirinden güzel Greyder kadın ayakkabı modelleri galerimize.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz