.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

11 Şubat 2015

YORUM 0

Gri Ceket Modelleri

 • Sponsor
 • Gri Ceket Modelleri

  Gri Ceket Modelleri

  Sonbahar kış sezonunda en popüler renklerden biri gri oluyor. Özellikle geçtiğimiz sezon gri üzerinde bir çok markanın yoğunlaştığını yine moda analizlerimizde sizlerle paylaşmıştık. Gri tonlarının değişkenlik gösterdiği sezonlar olabilir. Kışın koyu tonlar , sonbaharda ise daha açık tonlar tercih edilebiliyor. Yazın ise tercih edilmez demek çok yanlış bir teşhis olur. Özellikle galeride kombinlerde bunun görsel olarak anlatımını yapmış olacağız. İsterseniz ilk olarak galeriye göz atalım.

  Yeni tarz ceket modelleri arayanlara iki farklı önerimiz var. Birincisi parlak bir blazer ceket ile kombinler yapmak veya tüylü farklı ceketler ile özgün moda kavramına uygun giyinmek olabilir. Konumuz içerisinde bir kaç kombin önerisi olarak da resimler ekledik. Önümüzdeki günlerde satışta olan veya indirimli gri ceket modelleri üzerinde duracağız. Tek bir renk olunca indirim haberlerini takip etmek o kadar da kolay olmuyor. Ancak sizin için bu konuda elimizden geleni yapacağız. Şık görünmek için sitemizi takip etmeye devam edin.

  Yeni konularımızda görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz