.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

25 Haziran 2014

YORUM 0

Gül Hastalığı Bitkisel Tedavi Yöntemleri

 • Sponsor
 • gül hastalığı maske

  gül hastalığı maske

  Gül hastalığı son dönemlerde çok fazla görülen zor bir rahatsızlıktır. Tedavi yöntemlerine geçmeden önce hastalığı iyi analiz etmek gerekiyor. Gül hastalığı yanaklarda çenede burunda ve alında kızarıklığa, tahrişe, sivilceye neden olan bir rahatsızlıktır.

  Bitkisel tedavisi ile ilgili olarak sizlere bir maske önerimiz olacak. Sonrasında bir video ile hastalığı hem tanıyacak hem de tedavi yöntemleri hakkında bilgi sahibi olacağız.

  Gerekli Malzemeler :
  1.5 yemek kaşığı kuru anlık yulaf ezmesi
  2 yemek kaşığı sade, şekersiz yoğurt
  1 yemek kaşığı elma sirkesi
  1 tatlı kaşığı bal
  İyi-demlenmiş yeşil çay

  Yapılış Detaylı Anlatım:

  ilk 4 malzemeyi bir kasede güzelce karıştırın ve bu karışıma 3 yemek kaşığı
  demini iyi almış yeşilçaydan ekleyip hamur kıvamına getirin.
  Temiz olan yüzünüze sürüp 10-15 dakika bekleyin. Ardından durulayın.
  En iyi sonucu almak için haftada 2 kez maskeyi tekrarlamanızda fayda var.

  Uzman TV ‘de bununla ilgili çok detaylı bilgiler verilmiştir.

  Uzmanların bilgileri ışığında yararlı olan her tür öneriyi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizinde bu bağlamda talepleriniz bizim için büyük önem arz ediyor. Bu hastalığın araştırılmasını isteyen takipçilerimiz için detaylı olarak araştırılıp beğeninize sunulmuştur. Yine aynı şekilde siz değerli takipçilerimiz de araştırılmasını istediğiniz konularda bize ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Tek bir kaynakta bulamayacağınız bilgilerin toplamını bu sitede bulacaksınız. Gül hastalığı ile ilgili son olarak moralin , stresinde önemli bir rolü olduğunu unutmayın. Her zaman için stresten uzak durmak ve moralinizi yüksek tutmayı ihmal etmeyin.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz