.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

8 Mayıs 2014

YORUM 0

Güneş gözlüğü alırken dikkat edilmesi gerekenler

 • Sponsor
 • güneş gözlüğü seçimi

  güneş gözlüğü seçimi

  Güneş gözlüğü alırken dikkat edilmesi gereken hususları pratik bir anlatım ile sunmak istiyoruz. Çok detaylara girerek kafamızı karıştırmaya gerek yok.Güneş gözlüğü alırken dikkatli olmamız gereken konuları 3 temel maddede toplayabiliriz.

  Kaliteli Güneş Gözlüğü Seçimi

  Bir çok konuda ucuza kaçarak maddi olarak kar etmeyi düşünüyoruz. Ancak kalitesiz güneş gözlükleri göz problemlerine neden olabiliyor. Ultraviyole ışınlar gözde çok ciddi hastalıklara neden olabilir. Bunların başında da katarakt geliyor. Paradan kar edeceğim diye gözünüzün sağlığı ile oynamayın. Mümkün olduğunca kaliteli markaları ve onların sağlıklı güneş gözlüklerini tercih edin.

  Güneş Gözlüğü Kullanım Alanları

  Özellikle uzun yol şoförlerinin mutlaka yaz aylarında kullanması gerekiyor. Güneş varken uzun süre dışarıda bulunmanız gerekiyorsa güvendiğiniz markaların gözlükleri sizin en yakın arkadaşınız olmalı. Güneşin zararlı ışınlarından kendinizi mutlaka korumalısınız.

  Yüze Uygun Gözlük Seçimi

  Elbette işin birde moda boyutu var. Örneğin geçtiğimiz sene büyük güneş gözlükleri bir hayli trenddi. Ancak bu hepimizin bu tarz gözlük kullanacağı anlamına gelmiyor. Yüzünüzü iyi tanıyarak size en uygun gözlüğü seçmeniz gerekiyor. Dönemin trendleri illa uygulanacak diye bir kaide yoktur. Güneş gözlüğünüzü büyük seçerseniz yaz mevsiminde terlemeler den ötürü aşağı doğru kayacağını fark edersiniz. Bu sizde çekilmez bir çileyi hatıra bırakacaktır.

  Güneş gözlüğü seçimlerinizde özellikle bu 3 maddeye dikkatinizi çekmek istiyoruz. İlerleyen dönemlerde mevsimsel olarak dikkat edilmesi gerekenleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz