.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

22 Mart 2014

YORUM 0

Güzel saçlara sahip olma yolları

 • Sponsor
 • güzel saçlar

  güzel saçlar

  Hepimiz saçlarımızın güzel görünmesini isteriz. Temel olarak bir konuda bilgi sahibi olsak da bunu başarmak için gereken ince detayları pek bilmiyoruz. Gelişi güzel yöntemler deneyerek bir çoğumuz maalesef saçlarımıza zarar veriyoruz. Bu konuda sizlere uzmanların ortak görüşlerinden derlediğimiz güzel saçlara sahip olma yöntemlerini sunacağız.

  Saç güzelliği için önemli detaylardan biri belkide ilki saç dökülmesini engellemektir. Şayet saçlarınız dökülüyorsa ilk ilgilenmeniz gereken konu budur. Saç dökülmesinin nedenleri  stres , menopoz trioid bezlerindeki düzensizlik veya genetik problemler olabilir. Bu sebepler ışığında konuya hassasiyet gösterebilirsiniz.

  En önemli konulardan bir tanesi de saç bakımıdır. Saç bakımında olabildiğince doğal yöntemler deneyin. Kimyasallar geçici bir güzellik sağlasa da genel olarak size büyük zararlar verecektir. Saç bakımında ilk kuralınız doğal yöntemler olmalıdır.

  Beyaz saç tellerini bazen koparıyoruz. İşte bu saç derisine çok büyük zarar veriyor. Beyaz saçlarınızın görünmemesi için onları koparmak sizin yapacağınız son iş olsun.

  Güzel saçlara sahip olmak için saç şekillendiriceleri hayatınızdan çıkarın. Anlık güzellik sağlasa da saçlarınızın ömrünü kısaltıyor. Bunu hiç birimiz istemeyiz.

  Bir başka önerimiz bir çoğunuzun henüz uygulamadığı keratin maskesi olacak. Size önümüzdeki konularımızda keratin maskesi ile ilgili detayları mutlaka sunacağız.  Saç güzelliğinde çok önemli bir etkiye sahiptir.

  Düzenli olarak saç kırıklarınızı kuaförünüze kestirin. Saç kırıkları saçınızdaki bakımı güçleştirir. Aynı zamanda saçlarınızın güçlenmesini engeller.

  Belli dönemlerde mutlaka doğal maskelere başvurun. Sağlık ve güzellik açısından saçlarınız sürekli bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakımları yaparak hem güzelleşmesini hem de sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Maske uygulamalarında asla kimyasal maddelere başvurmayın.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz