.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Haziran 2013

YORUM 0

Hamilelikte giyinme önerileri zarif görünme yolları

 • Sponsor
 • hamile modası

  Hamile olduğunuz zaman moda açısından tamamen farklı bir dönem sizi bekliyor demektir. Giyeceklerinizi bu döneme özel tercih etmeniz gerekiyor. Özellikle hamileyken ince görünmek isteyenlere bazı önerilerimiz olacak.

  Hamile giyim tavsiyeleri içerisinde en önemli olanı renk seçimi olacaktır. Bildiğiniz gibi renk sizin duruşunuzu değiştiren temel unsurlardandır.

  Çok parçalı kıyafetlerden ziyade elbise giymeyi tercih etmelisiniz. Eğer iki parça tercih edecekseniz de mutlaka yakın renkleri tercih etmelisiniz. Böylelikle durumu toparlayabilirsiniz. Ayrıca çok renkli elbiseler sizi tombul ve kısa göstereceğini sakın unutmayın. Son olarak göğüs altından bollaşan elbiseler sizi bir hayli rahatlatacaktır.

  Hamile olduğunuz dönemlerde dahi şık görünmek sizin elinizde.

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz