.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Haziran 2013

YORUM 0

Hangi kıyafetler sağlığa zararlıdır?

 • Sponsor
 • zararlı kıyafetler

  Bir çok konumuzda kıyafet önermeden önce kullanılan kumaşı inceliyoruz. sağlığa zararlı kıyafetler konusunda bilinçlenmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Bununla alakalı detaylı bir konu ile karşınızdayız.

  Bazen  daha şık görünmek adına kendimize zarar veriyoruz. İşte o durumlar hakkında bilgiler.

  Sıkı kemer kullanımı

  Sıkı kemer kullanarak varise neden oluyoruz. Kemerinizi ölçülü sıkmanız gerektiğini unutmayın.

  Naylon kumaşlar

  Ürünün modelini çok beğenseniz dahi öncelikle elinizle kumaşını kontrol edin. Naylon kumaşlar cildin hava ile temasını engelliyor. Naylon yerine pamuklu kıyafetlerin seçilmesi çok doğru olur. Naylon kumaşlar kanserojen olduğundan büyük bir risk altına girmiş olursunuz.

  Omuz Çantalarındaki Tehlike

  Zorunda olmadıkça omuz çantalarını tercih etmeyin. Ancak böyle bir durum varsa sık sık omuz değiştirmeyi unutmayın. Uzun süre takıldığında sırt ve boyun ağrılarına neden olacaktır.

  Dar pantalonlar

  Son yılların etkili modası dar pantolonlar aslında size zarar veriyor.Kan dolaşımını olumsuz etkilediğinden selülitlere ve varislere neden olabiliyor. Ayrıca genital bölgede çeşitli problemlere neden olabiliyor.

  Topuklu ayakkabı Sorunları

  Topuklu ayakkabının sürekli giyilmesi , parmaklardaki şekil bozuklukları , nasır ve kemik çıkıntıları gibi bir çok ayak problemine neden olabiliyor. Ayrıca topuklu tercih ettiğinizde boyun ağrıları yaşıyorsanız kesinlikle başka bir ayakkabı tercih etmenizi öneririz.

  Küpe Problemleri

  Küpenin içerdiği metallar egzama ve kulak yırtılmalarına neden olabiliyor. Tabi ki büyük küpeler bu riski arttırıyor. Genel olarak küçük küpeler tercih etmenizi tavsiye ederiz. Metalden kaçınmanız sağlığınıza olumlu etki edecektir.

  Bu konulara ek olarak tanganında genital bölgede bir çok probleme neden olduğunu söyleyebiliriz. Giyinirken bunları kullansanız dahi ölçüsünü çok iyi ayarlamanız gerekiyor. Konuya eklemek istedikleriniz olursa yorum olarak bize ulaşabilirsiniz.

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz