.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

27 Mayıs 2014

YORUM 0

Havlu İşlemeleri Örnekleri

 • Sponsor
 • havlu işlemeleri modelleri

  havlu işlemeleri modelleri

  Sizlerde benim gibi havlu konusunda hassas iseniz bu konu tam size göre. Havlu işlemeleri için örnek arayanlara konumuz içerisinde bir çok kaliteli modeli sunmuş olacağız. Özellikle bir çok sitede aynı modellerin tekrar tekrar gösterilmesinden sıkıldıysanız bu konuda size göre bir çok örnek bulabilirsiniz.

  Havlu işlemeleri bir çoğumuzun titizlikle incelediği konulardan biridir. Açıkçası net üzerinde de çok fazla örnek bulmak mümkün değil. İçlerinden iyilerini sizler için seçmeye çalıştık. İlerleyen günlerde sizde dilerseniz havlu işlemeleri örneklerinizi bize ulaştırabilirsiniz. İletişim bölümünden gelen maillere en kısa sürede dönüş yapılmaktadır. Belkide sizin modelleriniz burada satışa sunularak size getirisi de olacaktır. Bu opsiyonu da unutmamak da fayda var.

  Modellerin örneklerini çıkarabilmek için yeterli büyüklükte resimleri yayınladık.Galeriye geçiş yaparak büyük boy resim görüntülemek için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Ancak bu büyüklükler yeterli gelmezse CTRL tuşuna basılı tutarak mausenin topunu ileri hareket ettirin. Resimler çok daha fazla büyüyecektir. Ya da resimleri bilgisayarınıza indirerek de örnekleri çıkarabilirsiniz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz