.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

31 Ağustos 2014

YORUM 0

Herry Mağazaları , Şubeleri , Satış Noktaları

  • Sponsor
  • Herry Mağazaları

    Herry Mağazaları

    Türkiye içerisinde satış yapan bir başka kaliteli markayla daha devam ediyoruz. Herry markasının Türkiye içerisinde yer alan tüm mağazalarının adreslerini ve bilgilerini bu konu içerisinde bulabilirsiniz.

    Herry Mağaza Adresleri

    ADANA

    ADANA

    Adres: Atatürk Cd. No:74/A Seyhan / Adana

    Telefon: 0 322 456 00 58
    E-posta:
     adana@herry.com.tr

    ADANA REAL

    Adres: M1 Real AVM No:87/D Seyhan / Adana

    Telefon: 0 322 271 01 54
    E-posta: adanareal@herry.com.tr

    ADANA OPTIMUM

    Adres: Hacı Sabancı Bulvarı Optimum AVM No:28 Mağaza No:ZM23 Yüreğir / Adana

    Telefon: 0 322 333 33 55
    E-posta: optimum@herry.com.tr r

    ADAPAZARI

    SERDİVAN

    Adres: Arabacı Alanı Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. Serdivan Avm Zemin Kat No:9 Adapazarı

    Telefon: Tel: 0 264 777 18 42
    E-posta:
     serdivan@herry.com.tr

    ANKARA

    ANKAMALL AVM

    Adres: Ankamall AVM Zemin Kat No:10 Akköprü / Ankara

    Telefon: 0 312 541 22 78
    E-posta: ankamall@herry.com.tr

    ARCADIUM AVM

    Adres: Arcadium AVM 1.Kat No:106 Çayyolu / Ankara

    Telefon: 0 312 241 91 81
    E-posta: arcadium@herry.com.tr

    KENTPARK AVM

    Adres: Kentpark AVM 1.Kat No:76 Çankaya / Ankara

    Telefon: 0 312 219 93 87
    E-posta: kentpark@herry.com.tr

    ARMADA AVM

    Adres: Armada AVM Blok No:153/154 Söğütözü / Ankara

    Telefon: 0 312 219 00 05-06
    E-posta:  armada@herry.com.tr

    ATLANTISCITY AVM

    Adres: AtlantisCity AVM H Kapı No:72 Yenimahalle / Ankara

    Telefon: 0 312 255 96 44
    E-posta: atlantiscity@herry.com.tr

    ANTALYA

    TERRACITY AVM

    Adres: Terracity Alışveriş Merkezi K:1 No: 1013 Muratpaşa / Antalya

    Telefon: 0 242 324 85 12
    E-posta: terracity@herry.com.tr

    ANTALYA

    Adres: Havaalanı Yolu Serik Cad. Sinan Mah.Deepo Al. Ver. Mrk. Bina 371D19-20 Altınova / Antalya

    Telefon: 0 242 340 05 58
    E-posta: antalya@herry.com.tr

    AYDIN

    FORUM AVM

    Adres: Terracity AVM 1.Kat No:1013 Muratpaşa / Antalya

    Telefon: 0 256 232 06 00
    E-posta: aydinforum@herry.com.tr

    BALIKESİR

    YAY/ADA AVM

    Adres: Bursa Yolu 2.km Yay/ada AVM No:48-49 Merkez / Balıkesir

    Telefon: 0 266 234 04 04
    E-posta: balikesir@herry.com.tr

    BURSA

    CARREFOUR AVM

    Adres: Carrefour AVM 2.Kat B 100 Nilüfer / Bursa

    Telefon: 0 224 211 30 68
    E-posta: carrefour@herry.com.tr

    KENT MEYDANI AVM

    Adres: Kent Meydanı AVM C1 Blok No:12 Osmangazi / Bursa

    Telefon: 0 224 255 33 25
    E-posta: kentmeydani@herry.com.tr

    ASMERKEZ

    Adres: Y. Yalova Yolu Asmerkez No:29 / Bursa

    Telefon: 0 224 261 53 95
    E-posta: ataevler@herry.com.tr

    BURSA2

    Adres: Ataevler Mah. Emek Cad. Magazin Outlet AVM No:1 Nilüfer / Bursa

    Telefon: 0 224 443 37 11
    E-posta: asmerkez@herry.com.tr

    KORUPARK

    Adres: Adnan Menderes Mah. Korupark AVM Mudanya Cad. Kat:2 No:94 Osmangazi / Bursa

    Telefon: 0 224 443 37 11
    E-posta: ataevler@herry.com.tr

    BOLU

    HIGHWAY OUTLET AVM

    Adres: Ankara İstanbul Otoyolu 227.Km Elmalık Mevkii Highway Outlet Avm No:5 Bolu

    Telefon: 0 374 25010 74
    E-posta: nkatircioglu@boludagi.com.tr

    DENİZLİ

    FORUM ÇAMLIK AVM

    Adres: Forum Çamlık AVM Çamlık Mh. Doğan Demircioğlu Cd. No:2 S-Blok/50 Merkez / Denizli

    Telefon: 0 258 215 13 70-71-72
    E-posta: denizliforum@herry.com.tr

    ESKİŞEHİR

    ESPARK AVM

    Adres: Espark Avm Eski Bağlar Mah. Üniversite Cad. No:21 Zemin Kat Mağaza No:31 Tepebaşı / Eskişehir

    Telefon: 0 222 333 02 70
    E-posta: eskisehir@herry.com.tr

    GAZİANTEP

    GAZİANTEP

    Adres: İncilipınar Mah. Gazi Muhtar Paşa Bulvarı Park İş Merkezi No:17 Şehitkamil / Gaziantep

    Telefon: 0 342 230 32 25
    E-posta: gaziantep@herry.com.tr

    HATAY

    PRIMEMALL İSKENDERUN AVM

    Adres: Primemall İskenderun AVM Numune Mah. Eyüp Sultan Cad. No:1 Giriş Katı No:28/B İskenderun / Hatay

    Telefon: 0 326 619 21 79
    E-posta: primemall@herry.com.tr

    HATAY

    Adres: Atatürk Cad. Serdar Şen Apt. No: 8 Hatay

    Telefon: 0 326 216 77 79
    E-posta: hatay@herry.com.tr

    İSTANBUL

    CAPITOL AVM

    Adres: Capitol AVM 3.Kat No:122 Üsküdar / İstanbul

    Telefon: 0 216 474 93 79
    E-posta: capitol@herry.com.tr

    CAPACITY AVM

    Adres: Capacity Avm Zemin Altı B1 No:25 Bakırköy / İstanbul

    Telefon: 0 212 559 21 85
    E-posta: capacity@herry.com.tr

    MARMARA FORUM AVM

    Adres:Marmara Forum Avm S Blok No:83 Bakırköy / İstanbul

    Telefon: 0 212 466 61 80
    E-posta: marmaraforum@herry.com.tr

    MİGROS AVM

    Adres: Migros Avm Z Kat No:64 Beylikdüzü / İstanbul

    Telefon: 0 212 853 24 00
    E-posta: beylikduzu@herry.com.tr

    PERLAVİSTA AVM

    Adres: Perlavista AVM Zemin Kat C76/A-C76/B Büyükçekmece / İstanbul

    Telefon: 0 212 872 30 07 00
    E-posta: perlavista@herry.com.tr

    ASTORIA AVM

    Adres: Astoria AVM K1/01 Esentepe / İstanbul

    Telefon: 0 212 215 21 85
    E-posta: astoria@herry.com.tr

    HISTORIA AVM

    Adres: Historia AVM Hasan Halife Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:2-212 Kat:2 Fatih / İstanbul

    Telefon: 0 212 631 69 35
    E-posta: fatih@herry.com.tr

    AQUA FLORYA AVM

    Adres: Aqua Florya AVM Şenlikköy Mah. Halkalı Cad. No:93 Florya – Bakırköy / İstanbul

    Telefon: 0 212 663 11 34
    E-posta: aquaflorya@herry.com.tr

    FLYINN AVM

    Adres: Flyinn AVM Şenlikköy Mah. Harman Sok. No:48/18 Florya / İstanbul

    Telefon: 0 212 573 73 45
    E-posta: flyinn@herry.com.tr

    MALTEPE

    Adres: Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad.No:449/1 Maltepe / İstanbul

    Telefon: 0 216 442 93 97

    PROFILO AVM

    Adres: Profilo Cemal Sahir Sok. Zemin Kat No:122-123-124 Mecidiyeköy / İstanbul

    Telefon: 0 212 347 15 99
    E-posta: profilo@herry.com.tr

    NİŞANTAŞI 

    Adres: Toptan satış mağazası Matbaacı Osman Bey Sok. No:38/A Nişantaşı / İstanbul

    Telefon: 0 212 231 22 79
    E-posta: osmanbey@herry.com.tr

    PENDİK

    Adres:Batı Mah. 19 Mayıs Cad. No:30 Pendik / İstanbul

    Telefon: 0 216 375 40 26
    E-posta: pendik@herry.com.tr

    PALLADIUM AVM

    Adres: Palladium AVM Barbaros Mah. Halk Cad. No:6 Kadıköy / İstanbul

    Telefon: 0 216 663 18 29
    E-posta: palladium @herry.com.tr

    VIAPORT AVM

    Adres: Viaport AVM Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. NO:02 203 No’lu Mağaza Kurtköy – Pendik / İstanbul

    Telefon: 0 216 696 16 57
    E-posta: viaport@herry.com.tr

    İZMİR

    ALSANCAK

    Adres: Plevne Bulvarı No:8/A Alsancak / İzmir

    Telefon: 0 232 465 25 06
    E-posta: izmals@herry.com.tr

    İZMİT

    İZMİT

    Adres: Dolphin AVM Körfez Mah. Berk Sok. No:34-36 İzmit

    Telefon: 0 262 323 43 39
    E-posta: izmit@herry.com.tr

    İZMİT CADDE

    Adres: Karabaş Mah. Cumhuriyet Cad. No:178 İzmit

    Telefon: 0 262 270 00 94
    E-posta: izmitcadde@herry.com.tr

    KAHRAMANMARAŞ

    KAHRAMANMARAŞ

    Adres: Trabzon Cad. No:47/B Merkez / Kahramanmaraş

    Telefon: 0 344 231 87 87
    E-posta: maras@herry.com.tr

    KARABÜK

    ONEL AVM

    Adres: Onel AVM Bayır Mh. Kemal Güneş Cd. 1.Kat No:110 Merkez / Karabük

    Telefon: 0 370 412 02 67
    E-posta: karabuk@herry.com.tr

    KAYSERİ

    KAYSERİ FORUM AVM

    Adres: Kayseri Forum AVM Hanut Mh. Sivas Cd. No:24/1 Melikgazi / Kayseri

    Telefon: 0 352 222 54 74
    E-posta: kayseri@herry.com.tr

    KONYA

    KENTPLAZA AVM

    Adres: Kentplaza AVM Işık Mah. Ataseven Cad. No:127 / 1K D:28 Selçuklu / Konya

    Telefon: 0 332 501 15 80

    MALATYA

    MALATYA

    Adres: Ferhadiye Mh. Vilayet Parkı Yanı Hükümet Arkası No:37/B Malatya

    Telefon: 0 422 323 49 84
    E-posta: malatya@herry.com.tr

    MERSİN

    MERSİN

    Adres: Kültür Mh. Atatürk Cd. No:3/B Merkez / Mersin

    Telefon: 0 324 239 22 30
    E-posta: mersin@herry.com.tr

    OSMANİYE

    PARK 328 AVM

    Adres: Park 328 AVM A.Menderes Mh. No:83 Merkez / Osmaniye

    Telefon: 0 328 790 12 00
    E-posta: osmaniye@herry.com.tr

    TEKİRDAĞ

    ORION AVM

    Adres: Orion AVM Zemin Kat No:10 Çorlu / Tekirdağ

    Telefon: 0 282 673 47 99
    E-posta: corlu@herry.com.tr

    TRABZON

    FORUM AVM

    Adres: Forum AVM Kalkınma Mh. Devlet Sahil Yolu B1/9 Merkez / Trabzon

    Telefon: 0 462 330 06 10
    E-posta: herry.forum@yegenler.com.tr

    VAN

    AYDIN PERİHANOĞLU AVM

    Adres: Aydın Perihanoğlu AVM Cumhuriyet Cd. Zemin Kat No:4 Van

    Telefon: 0 432 216 32 52

    YALOVA

    YALOVA

    Adres: Gazi Paşa Cd. 19/6 Yalova

    Telefon: 0 226 811 27 19
    E-posta: yalova@herry.com.tr

    ZONGULDAK

    ZONGULDAK

    Adres: Gazipaşa Cd. Yağcılar Ulupınar İş Hanı No:85/A Zonguldak

    Telefon: 0 372 253 57 86
    E-posta: zonguldak@herry.com.tr

    İlerleyen günlerde mağaza adreslerinde değişim olması halinde konumuz güncellenecektir.

    Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

    Yorum Yaz