.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

26 Mayıs 2014

YORUM 0

İğne oyalı fular modelleri , örnekleri

 • Sponsor
 • iğne oyalı fularlar

  iğne oyalı fularlar

  İğne oyası ile yapılmış birbirinden güzel fularların örneklerini ve modellerini görmek istiyorsanız bu konumuza biraz daha dikkat etmelisiniz. El emeğinin güzelliğini yansıtan bu fularları sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapmanız gereken örneğini doğru çıkarmak ve resimleri detaylı olarak incelemektir.

  İğne oyası ile yapılan her işçiliğin bizlerde ayrı bir yeri var. Dönemin trendi dünyada dahi bu alana kaymaya başlamıştır. Kimilerinin ”eskilerde kaldı” yorumlarının tersi çıkıyor. Vintage modasının da etkisiyle dantele dönüş bir hayli hızlı oldu. İğne oyalı fular modelleri için hazırlanmış galerimizde resimleri sizlerde rahatlıkla indirebilirsiniz.

  İlk olarak fular resimlerini galeride nasıl büyük boy inceleyebileceğinizi anlatalım. Herhangi bir resme tıklayarak galeriye geçin. Ardından resimler büyük boy açılacaktır. Siz merak ettiğiniz modellere tıklayarak resimleri gezegebilirsiniz. Şayet bu büyüklük yeterli gelmezse bilgisayarınıza resmi indirip bilgisayarınızda büyülterek de bakabilirsiniz. Ancak modelleri internet tarayıcınız ile de büyülterek inceleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz