.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

16 Eylül 2013

YORUM 0

İlginç Etek Modelleri

 • Sponsor
 • ilginç etek resimleri

  ilginç etek resimleri

  Belli dönemde tanıttığımız defile ve koleksiyonlar içerisinde ilgi çekici eteklere denk geliyoruz. Sizlerden gelen istek üzerine de ilginç etek modelleri için bir galeri hazırlamaya karar verdik.

  Bir çoğumuz belli dönemlerde marjinal giyinmeyi aklımızdan geçirmişizdir. Ancak yaşam tarzı olarak bunu benimsemiş takipçilerimiz de var.  Sonuç olarak hepimizin merak ettiği ilginç tasarımları bizde bir galeride toplamak istedik. Öncelikle bu modelleri bulmak hiç kolay olmadı. Bir çok defile ve kataloğu incelememiz gerekti. Sizlere modeller hakkında bize yardımcı olabilirsiniz.

  Tasarımlar sadece bu yıl içerisinde olan modellerden oluşmuyor. Bir yıl içerisinde bu kadar döküman bulmak imkansız. Aslında bu biraz da bizim ince eleyip sıkı dokumamızdan kaynaklanıyor. Tabii modeller içerisinde size normal gelenlerde olabilir. Bu sizin moda hakkındaki araştırma ve bilginize bağlı olabilir. Ancak geneli düşünerek böyle bir galeri hazırladığımızı bilmenizi isteriz. Bazı dostlarımız satılık mı diye düşünecekler. Galeride gördüğünüz hiç bir model sitemiz üzerinde satılmamaktadır. Tamamen moda konusunda bir araştırma olduğunu ve meraklıları için bu konunun eklendiği belirtmemiz gerekiyor.

  Konuyu çok fazla uzatmadan derlediğimiz ilginç etekler galerimize geçelim.

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz