.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

6 Haziran 2013

YORUM 0

İlginç Moda Tasarımları

 • Sponsor
 • ilginç moda defilesi

  Özellikle içinde bulunduğumuz senede bir hayli ilginç tasarımlara denk geldik. Hemen hemen bütün defileleri izlemiş biri olarak sizlere bazı aklımda kalan ve resimlerini bulduğum modellerden galeri oluşturmak istiyorum.

  İlginç ayakkabılar  , şapkalar , elbiseler , gözlükler ve bir çok aksesuardan oluşan galerimize geçiş için herhangi bir resme tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda resimleri orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz