.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

RASTGELE >

Atkı Modelleri

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

12 Temmuz 2013

YORUM 0

İnci Bayan Ayakkabı Modelleri

 • Sponsor
 • 2013 yüksek topuklu ayakkabı modelleri

  Yıllardır adını ilk sıralarda duyuran bir marka olan İnci markası ile devam edeceğiz.İnci markası bayan giyim konusunda da adından çok fazla konuşulan bir markayken bu yazımızda inci ayakkabı modelleri nin üstünde duracağız.

  İci  topuklu veya topuksuz ayakkabı modellerinin yanı sıra babetve abiye altı renkli, desenli ve sade her bayana özel tasarımları ile bayanların gözbebeği olacak harika bir koleksiyona imza atmış.

  Ayakkabıların  alt tabana hem terlemeyi önleyici kabarcıklı ve ayak yapısına uyum sağlayarak oluşabilecek ağrıları da başlamadan sonlandıran bir yumuşak tabaka bulunan inci marka bayan ayakkabıları nın renk açısından da diğer markalarla kıyaslandığında çok daha üstün olduğunu söylemeliyiz.

  Trendyol sitesinden de belli zamanlarda indirimlerle alabileceğiniz modelleri mevcutken beğendiğiniz modelleri inci satış mağazalarından da temin edebilirsiniz.Fiyat aralığı genelde 250-460 lira arasında değişiklik gösterirken indirimlerde 120 liraya kadar düşebiliyor.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz