.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

26 Ocak 2014

YORUM 0

İnci çanta modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • İnci Çanta Modelleri

  İnci Çanta Modelleri

  Bugün indirim köşemizde sizlere İnci markasının birbirinden şık yeni çanta modellerini sunacağız. Muhteşem indirimler ile birlikte çok karlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. İnci markasının birbirinden şık çantaları için galeriyi gezmeden önce konumuzu detaylı olarak okumanızı tavsiye ederiz. Çantalar hakkında bir çok detayı konu içerisinde bulabilecek ve alışverişinizi çok daha bilinçli gerçekleştirebileceksiniz.

  İnci çanta modelleri incelememize herkesin en çok merak ettiği bölümden başlıyoruz. Fiyatlar ile alakalı olarak sizlere müthiş haberlerimiz var. Normal şartlarda 470 TL ‘ye kadar çıkan bu şık çantalar şuan indirim ile birlikte 180 TL ile 40 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Bu müthiş fırsatlardan yararlanabilmek için dilerseniz İnci mağazalarından ya da limango.com.tr ‘de başlattıkları butikten yararlanabilirsiniz. Ancak online satış seçeneğinin geçici süre için geçerli olduğunu unutmayın. İnci ürünlerine her zaman yoğun ilgi olacağından elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz.

  Birazda modeller hakkında yaptığımız incelemelerden bahsedelim. Tarz olarak çalışan kadınlar içinde günlük gezmeler veya özel gece davetleri içinde bir çok seçenek şansınız var. İnci markası her zaman için ürünlerinin model sayısını yüksek tutuyor. Yüksek kalite ile normal kalite arasında alım gücünüze göre seçim yapabilme şansı tanıyor. Bu da bir çok kadının İnci ‘yi tercih etme nedenini açıklıyor. Bu sezon için söyleyebileceğimiz tek kelime mükemmel olacaktır. Geçen sezona göre daha iyi bulduğumuz İnci çantaları için hazırladığımız galeri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz