.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

18 Şubat 2014

YORUM 2

İndirimli tulum modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Tulum modelleri

  Son dönemlerde ilgimizi çeken ve indirime girmiş birbirinden şık tulum modellerini bu konu içerisinde bulabilirsiniz. Özelikle 2013 yazında bir hayli popüler olan tulumlar 2014 yazında da sık sık kullanılacağa benziyor. Galeride göreceğiniz bütün modeller şuan için indirimde olan modellerdir. Ancak öncesinde konumuzda detaylara bakarak bir çok ayrıntıyı öğrenebilirsiniz.

  Son dönemlerin trendi rahat giyimde önemli bir rolü olan tulum modelleri için özel bir araştırma gerçekleştirdik. Üst düzey kaliteye sahip markaların şık tulum tasarımlarını konu içerisinde paylaştık. İlk olarak fiyatlar hakkında bilgilerimizi sizlerle paylaşalım. normal fiyatları 1320 TL ‘ ye kadar çıkan tulumlar şuan gerçekleşmiş indirimler ile birlikte 528 TL ile 35 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Her kesime hitap edebilmesi açsından fiyat aralığını geniş tuttuk. Bu ürünleri belirtilen markaların satış noktalarından temin edebileceğiniz gibi enmoda.com sitesi butiklerinden de satın alabilirsiniz. Alışveriş konusunda ”bakmadan almam” diyenler için marka isimlerini mutlaka belirtmeye çalıştık.

  Birazda galeride yer alan markalardan bahsedelim.Simay Bülbül , Maid in Love , Rana & Berna Canok , Kith & Kin ve Malston Heritage gibi markaların kaliteli ürünleri galerimizde sizleri bekliyor olacak. Bu markalara ek olarak belkide bir çok ekleme yapılabilecek olsa da alışveriş konusunda sıkıntı yaşamamanız açısından çok fazla adrese yöneltmedik. Tanıtmak kadar sizin alışveriş kolaylığınız da bizler için önemli. Artık galerimizde dönemin en şık tulum modelleri içinden seçtiğimiz indirimli modellere geçme zamanı geldi.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • merhaba ben tulum almak istiyorum nasıl alabilirim yardimci olurmusunuz diyor ki ;
   29 Aralık 2014, 22:07

   Yardimci olurmusunuz

  • Moda diyor ki ;
   02 Ocak 2015, 14:08

   Bu sitede satış yapılmamaktadır.

  Yorum Yaz