.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

21 Nisan 2014

YORUM 0

İpekdal 2014 Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • İpekdal

  İpekdal

  Türkiye içerisinde en iyi tesettür giyim markalarını ve indirimlerini araştırmaya devam ediyoruz. Bugün konuğumuz İpekdal markası olacak. 2014 modelleri içerisinde çok tasarımlar yer alıyor. Fiyatlar ise sizi ayrıca mutlu edecek. Bu koleksiyonu görüntülemek için galerimize göz atabilirsiniz. Ancak öncesinde konumuzu okuyarak konu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Özellikle rakamları merak edenleri konumuza mutlaka göz atmalarını tavsiye ediyoruz.

  Modern tasarımları ve renkli modelleri ile tesettür giyimde çığır açmaya devam ediyorlar. Sezonun trendlerinden olan neon renkler ve pudra renginin koleksiyon içerisinde ağırlıkta olduğunu görüyoruz. Markanın aynı zamanda ürün seçeneklerindeki zenginliği de alışverişte bizim elimizi güçlendirecek. Fiyatları merak edenler için analizlerimize geçelim. Normal fiyatları 240 TL olan ürünleri şu sıralar 205 TL ile 80 TL arasında değişiyor. Bu indirimlerden ve fiyatlardan yararlanabilmek İpekdal markasının mağazaları veya e-tesettur.com.tr sitesinde yer alan butiklerden yararlanabilirsiniz. Markanın önümüzdeki günlerde fiyatlarında değişiklik olursa ve özellikle de daha uygun fiyatlarını bulursak yine sitemizde sizleri bilgilendireceğiz. Her gün farklı alanlarda indirimleri bu adreste bulabilirsiniz.

  İpekdal 2014 modelleri için seçtiğimiz modellerden daha fazlasını yukarıda belirtilen adreslerde bulabilirsiniz. Sitemizde İpekdal ürünlerinin satışı yapılmamaktadır. Beğendiğimiz modellerin tanıtımı ve analizlerini sunduğumuz konumuz için sizlerinde görüşlerini bekliyoruz. konu altında veya modellerin yer aldığı galeride düşüncelerinizi rahatlıkla bizlerle paylaşabilirsiniz. Bizler yeni indirimler araştırırken sizlerde galeride modelleri inceleyebilirsiniz. İpekdal 2014 modelleri resimleri için galerimize geçiş yapabilirsiniz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz