.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

21 Haziran 2013

YORUM 0

İpekyol Babet Modelleri

 • Sponsor
 • ipekyol babet

   

  İpekyol ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Bu bölümde İpekyol Babet Modelleri hakkında bilgi edineceğiz.  Fiyatlarını , modellerini ve kalitesini inceleyeceğiz. Hemen hemen bütün alanlarda elealdığımız bu kaliteli markanın ilerleyen bölümlerde geri kalan ayakkabı modelleri hakkında da bilgi alabileceksiniz.

  Fiyat olarak baktığımızda 65 ile 100 TL arasında değişen fiyatlarla satışı yapılmaktadır. İpekyol mağazalarında güler yüzlü personeli ile alışveriş çok daha keyifli olacaktır.

  Sizler için bütün satışta olan modelleri bir galeride derledik. Resimlere tıklayarak galeriye geçiş yapabilirsiniz. Böylece detaylı inceleme gerçekleştirebilirsiniz.

  İpekyol 2013 Babet Modelleri

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz