.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Mayıs 2013

YORUM 0

İpekyol Bluz Modelleri

 • Sponsor
 • ipekyol Bluz

   

  daha önce sizlere İpekyol Elbise Modelleri konumuzda detaylı bir inceleme yapmıştık. Bu konumuzda da sizlere bluz modelleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Fiyat ve ürün kalitesi hakkında araştırma sonucumuzu sizlere ileteceğiz. Bir ürünü alırken sadece güzel görünmesi veya ucuz olması önemli değildir. Ürünün kalitesini mutlaka araştırın. İpekyol bu konuda kendini ispat etmiş bir markadır.

  İpekyol Bluz Modelleri içerisinde ucuzdan pahalıya doğru gidelim. 139 TL değerinde 3 model ile tanıtım konumuza başlayalım.

  ipekyol bluz modelleri

   

  Bu resimleri ekledikten sonra şu bilgiyi de verelim. Resimlerin üzerine tıkladığınızda çok daha detaylı görüntüleyebilirsiniz. Özel bir galeri ile bütün resimleri detaylı inceleyebilirsiniz. Bir çok moda sitesinde olmayan resim kalitesi ve galeri özelliğimizi kullanabilirsiniz.

  ipekyol 2013 bluz modelleri

  ipekyol bluzları

   

   

   

  Üstte gördüğünüz bluzlar 159 TL ‘ye satılmaktadır.

  Fiyat aralığını biraz daha yükseltelim.

  yeni ipekyol bluz modelleri

   

  Yukarıda gördüğünüz modeller ise 179 TL ‘ye İpekyol Mağazaları içerisinde satılmaktadır.

  en iyi bluz modelleri

   

  Kaliteyi biraz daha yükselttiğimizde doğal olarak fiyatlarda yükseliyor. yukarıda gördüğünüz modeller 199 TL ‘ye satılmaktadır.

  pahalı bluz modelleri

   

  İpekyol markasının şuan için güncel en pahalı bluzları yukarıda gördüğünüz modellerdir. Fiyatları 259 TL’dir.

   

  Sizlere her bütçeden en uygun modelleri belirledik. Kapsamlı olarak bilgilenmenizi sağlamaya çalıştık. İlerleyen dönemlerde detaylı anlatımlarımız devam edecektir. Dilerseniz bir resme tıklayarak galeriye geçip çok daha detaylı modelleri inceleyebilirsiniz. Bu ürünleri en yakın ipekyol mağazalarından veya resmi satış siteleri ipekyol.com.tr sitesinden temin edebilirsiniz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz