.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

19 Mayıs 2013

YORUM 0

İpekyol Ceket Modelleri

 • Sponsor
 • ipekyol ceket

  Daha önce bluz ve elbise modellerini tanıttığım İpekyol markasının bu bölümde ceket modellerini tanıtacağım. Her açıdan değerlendireceğimiz ürünlerin fiyat aralıklarından kumaş kalitelerine kadar bir çok ayrıntıyı sizlere sunacağım. 230 ile 800 TL arasında değişen bütün modelleri sizlere özveri ile sunacağım.

  Benden bağcıklı , sırtı transparan ve çiçek desenli ceket modelleri ile başlıyoruz. Ufak bir detay vereyim. Gelişmiş galerimizde resimleri büyük boy inceleyebilmek için ilginizi çeken resmin üzerine tıklayın.

  ipekyol ceketleri

   

   

  alttaki modeller ise 2 klasik bir de yılan derisi desenli modellerden oluşuyor. Yılan derisi desenli olan bir hayli hoş görünüyor.

  ipekyol 2013 ceket modelleri

   

  Merak edip ürünün kumaşı hakkında bilgi aldım. %100 POLYESTER olduğu yazıyor. Seri bir şekilde diğer modellere geçelim.

  2013 ipekyol ceket modelleri ipekyol ceket çeşitleri ipekyol ceket koleksiyonu ipekyol ceket modelleri ipekyol ceket resimleri ipekyol deri ceket modelleri ipekyol iş kadını ceket modelleri ipekyol kaliteli ceket modelleri ipekyol pahalı ceket modelleri kaliteli ceket modelleri yeni ipekyol ceket modelleri yeni sezon ipekyol ceket modelleri

   

  Sizler için bütün İpekyol Ceketlerini yayınladık. Beğendiğiniz modelleri İpekyol Mağazaları veya ipekyol.com.tr sitesinden temin edebilirsiniz.

  Marka ile ilgili model tanıtımlarımız ve incelemelerimiz devam edecektir. Türkiye’nin en kapsamlı ürün inceleme ve moda öneri sitesi modablog.org ‘u takip etmeyedevam edin.

   

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz