.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

24 Mayıs 2013

YORUM 0

İpekyol Gömlek Modelleri

 • Sponsor
 • Daha önce sizler için bir çok ürününü incelediğimiz İpekyol markasının bu bölümde gömlek modelleri konusunda bir inceleme gerçekleştirdik.

  ipekyol gömlek modelleri

   

  Bu güzel 3 model ile başlamak istedik. Fiyatları 200 TL olan gömlekleri daha yakından görüntülemek için üstüne tıklayın. Aynı zamanda galeriye de geçiş sağlamış olacaksınız. Fiyatı kadar bizim için kalitesi de önemli olduğundan dolayı sizin için malzemesini de araştırdık. %100 Polyester olan ürünler bizden tam not aldılar.

  Sizler için diğer İpekyol Gömlek Modelleri kapsamında bir galeri oluşturduk. Galerimizde çok daha detaylı şekilde modelleri inceleyebilirsiniz. Ürünleri fiyatları ile birlikte sunmaya özen gösterdik.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz