.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

15 Haziran 2013

YORUM 0

İpekyol Jean Pantolon Modelleri

 • Sponsor
 • İpekyol Jean Pantolon

  İpekyol ürünlerini tek tek incelemeye devam ediyorum. Bu bölümde ele alacağımız ürünleri ise Jean Pantolon Modelleri olacak. Fiyatları , indirimleri , stokta kalmamış en çok satan modelleri ve daha fazlası için bu başlığı incelemeniz yeterli olacaktır.

  Dün İpekyol Mağazaları içerisinde ürünleri yerinde gördüm. Kalitesi konusunda söylenecek söz olduğunu düşünmüyorum. Özellikle burada gördüğünüz resimlerden çok daha güzel durduğunu söyleyebilirim. Ancak bizim amacımız sizlere öneri yapmak olduğundan görsel olarak sunmak zorundayız.

  Jean Pantolon Fiyatları olarak ise İpekyol 90 ile 100 TL arasında fiyat biçiyor. Bütün modelleri sizlerin beğenisine sunma zamanı geldi.

  Herhangi bir resme tıklayarak galeriye geçiş yapın. Böylece daha detaylı inceleme gerçekleştirebilirsiniz.

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz