.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

21 Haziran 2013

YORUM 2

İpekyol Mont ve Pardesü Modelleri

 • Sponsor
 • ipekyol dış giyim

  İpekyol ürünlerinin tamamını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu bölümde dış giyim diye adlandırdığımız mont ve pardesü modelleri konusunda sizlere bilgiler vereceğiz. Sitede şuan hali hazırda satışı yapılan iki çeşit mont modeli olduğundan bunları sizlere pardesüler ile birleştirmek istedik.

  Fiyat olarak uygun olmasa da alış gücü olan hanımlar için çok güzel tercihler olabileceğini söylemek isteriz. İpekyol Mont Modelleri için 800 ve 1000 TL arasında bir bütçe oluşturmanız gerekiyor.

  İpekyol Pardesü Modelleri için 200 ile 230 TL arasında bir bütçeye sahip olmanız alışveriş için yeterli olacaktır. Çok zarif modellerin olduğunu yürekten belirmek isteriz.

  Daha fazla lafı uzatmadan modellere geçelim.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • serap diyor ki ;
   20 Nisan 2014, 20:30

   çok güzeller fiyatlarını yazabilirmisiniz almak istiyorum

  • serap diyor ki ;
   20 Nisan 2014, 20:36

   acil lütfen üstü krem altı beyaz olanın fiyatı birde ürün özelliklerini yazarmısınız lütfen neden ürünün bilgileri ve fiyatları yok

  Yorum Yaz