.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

16 Haziran 2013

YORUM 0

İpekyol Pantolon Modelleri

 • Sponsor
 • ipekyol pantolon modelleri

   

  İpekyol markasının ürünlerini detaylı incelemeye devam ediyoruz. Bu konuuzda Pantolon Modelleri incelemesi yapacağız. İlk olarak fiyat olarak değerlendirecek olursak 189 ile 80 TL arasında değişen fiyatlarla satışı yapılmaktadır.

  Kalitesi konusunda yaptığımız araştırmada %98 PAMUK %2 ELASTAN kullanıldığını sizlerle paylaşmak istedik. Birazdan yayınlayacağımız galerimizde tanıtacağımız ürünler sadece ipekyol mağazaları ve resmi satış siteleri ipekyol.com.tr üzerinden satın alınabilir. konumuz tamamen öneri amacı ile açılmıştır.

  Birbirinden şık ve modern pantolon modellerini detaylı inceleyebilmek için herhangi bir resme tıklayarak galeriye geçiş yapın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz