.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

28 Mayıs 2013

YORUM 0

İpekyol Penye Modelleri

 • Sponsor
 • En kaliteli İpekyol ürünlerini detaylı şekilde incelemeye devam ediyoruz. İpekyol Penye Modelleri konusunda fiyat , kalite ve genel bakımdan incelediğim konuda gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Dilerseniz en pahalı ve şık modellerle başlayalım.

  ipekyol penye modelleri

   

  Sol baştaki model 199 TL diğerleri ise 179 TL değerindedir.  Peki fiyat farkı neden oluşmaktadır. Bunun cevabı ürün detaylarından gizli. %99 PAMUK %1 POLYESTER

  Sizlere İpekyol Mağazaları ve ipekyol.com.tr satılan bütün penye modellerini takdim edeceğim. 99 TL ile 199 TL arasında değişen fiyatlarla satışı yapılmaktadır. Bazı ürünler tükenmiş olsa da satışa çıkmış bütün modelleri sizler için araştırdım.

  Resimleri büyük boy görüntüleyebilmek için herhangi bir resme tıklayın. Resme tıkladığınızda galerimize geçiş yapmış olacaksınız. Bu sayede detaylı ve büyük boy görüntüleyebilirsiniz.  Her resim slotunda 3 model bulunmaktadır.

   

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz