.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

22 Haziran 2013

YORUM 0

İpekyol Sandalet Modelleri

 • Sponsor
 • ipekyol sandalet

  Zarif görüntüsü ile dışarıda rahatlıkla giyebileceğiniz rahat İpekyol Sandalet Modelleri için ir araştırma yaptık. Özenle seçilmiş ve satışı aktif olan bütün ürünlerin modellerini sizler için değerlendirdik.

  Her zaman olduğu gibi ilk olarak fiyatları değerlendirerek başlayalım. İpekyol Sandaletleri 100 ile 140 TL arasında satılmaktadır. Şuan için çok fazla ürün seçeneği yok. 10 adet ürünün satışı hala devam etmektedir. Bu modelleri de sizlere galeride sunduk. Beğendiğiniz modelleri İpekyol Mağazaları içerisinden temin edebilirsiniz.

  İşte sizin için araştırdığımız sandaletler

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz