.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

16 Haziran 2013

YORUM 0

İpekyol Şort Modelleri

 • Sponsor
 • ipekyol şort modelleri

  İpekyol Mağazaları içerisinde çok fazla şort modeli olduğunu söyleyemeyiz. Şuan için resmi satış sitelerinde sadece 5 adet şort modeli satışa sunulmaktadır. Bütün modellerin fiyatı 75 TL olarak belirlenmiş.

  Sizlere modelleri göstermeden önce İpekyol’un genel olarak rahat giyinme imkanı sağladığını anlatmak istiyorum. Her modeli giydiğinizde kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor. Bu açıdan önemli bir kalite farkı olduğunu bilmek gerektiğini düşünüyorum.

  Dilerseniz şimdi satışı yapılan modellere bakalım.

   

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz