.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Şubat 2015

YORUM 0

İpekyol Topuklu Ayakkabı Modelleri

 • Sponsor
 • İpekyol Ayakkabı Fiyatları

  Daha önce bir çok ürünlerini incelediğimiz İpekyol markasının yeni sezon ürünlerini merakla bekleyen bir çok takipçimizin mesajını aldık. Bizde İpekyol mağazalarına ve online satış sitelerine giderek ürünleri araştırmaya başladık. Açıkçası bir çok seçenekle başlanabilir. Ancak biz muhteşem tasarımları ile büyüleyen topuklu ayakkabı modelleri ile başlamayı uygun gördük. Yeni sezonda beklentilerin çok üstünde tasarımlar bizi bekliyor.

  Fiyatlar 460 TL ile 87 TL arasında değişiyor. Bir İpekyol ürününü hele hele ayakkabıyı 83 TL ‘ ye almak müthiş bir fırsat gibi görünüyor. Kalitesi konusunda herhangi bir şüphemiz olmadığı için modellerin çok daha büyük bir önemi olduğunu düşünüyoruz. Farklı modeller ve görünümleri ile bir çok alıcı tarafından şimdiden yoğun ilgi ile karşılaşıyor. İndirimlerinde olması bu ilgiyi arttıran sebepler arasında. 36 ile 40 beden arasında ayakkabı bulma şansınız var. İpekyol mağazaları dışında dilerseniz resmi online satış sitesi olan ipekyol.com.tr adresini tercih edebilirsiniz.  Şimdi sizler için seçtiğimiz bir kaç model ile devam edelim.

  İndirimlerin çok sürmeyeceğini düşünüyoruz. Zaten bir çok model stoklarla sınırlı olduğu için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Online satış sitesinde tükendi ise en yakın İpekyol mağazasını ziyaret etmeyi unutmayın.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz