.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

8 Haziran 2013

YORUM 0

İpekyol Triko Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • pekyol triko

   

  İpekyol markasının en çok ürün seçeneği olduğu bölümlerinden biride Triko Modelleridir. Bu konumuzda alt limitten üst limite bir çok modelin sunumunu ve incelemesini gerçekleştireceğiz. Konuyu takip edince gerekli olan bir çok modeli görmüş olacaksınız.

  İpekyol Triko Fiyatları 179 ile 70 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır. Sizlere en pahalı örneklerden de , en ucuz modellerden de örnekler sunacağız.

  Sitemiz üzerinde herhangi bir satış söz konusu değildir. Beğendiğiniz ürünleri İpekyol Mağazaları içerisinden temin edebilirsiniz.

  Galeriye geçiş için herhangi bir resme tıklayın. Galeride çok detaylı inceleme yapabilirsiniz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz