.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

7 Haziran 2013

YORUM 0

İpekyol Tulum Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • ipekyol tulum modelleri

  İpekyol için verdiğimiz sözü tutarak yavaş yavaş bütün ürünlerini inceleyip huzurlarınıza getiriyoruz. Bu bölümde sizlere İpekyol Tulum Modelleri konusunda yaptığımız incelemeyi sunacağız.

  Son dönemlerde geri gelen tulum modası sonucunda firmada bir kaç modelde olsa alıcıları boş göndermek istememiş. Fiyatlar ise 399 ile 190 TL arasında değişmektedir. 1 model tükendiği için satın alabileceğiniz sadece 4 model kalmıştır. tulum modası ile ilgilenen hanımların galerimizi mutlaka incelemesini tavsiye ederim.

  Tulum modası ile alakalı yazımızı okumak için TIK TIK => Tulum modası

  Şimdi galerimizde ürünleri büyük boy ve ayrıntılı görüntüleyelim.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz