.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

9 Kasım 2013

YORUM 0

İspanyol paça pantolon modası ve modelleri

 • Sponsor
 • ispanyol paça pantolonlar

  ispanyol paça pantolonlar

  vintage tarzının dönüşü ile birlikte İspanyol paça pantolon modası geri geldi. Sokak modası araştırmalarımızda en çok rastladığımız modellerden biri. Özellikle moda haftalarının olduğu ülkelerde sokak modası galerileri İspanyol paça pantolonlarla dolu. Bizde bunun üzerine sitemizde sezonun en trend modellerinden bir galeri derlemeye karar verdik.

  İspanyol paça pantolon modelleri içerisinde sonbahar ayları olmasına rağmen canlı renkler görülüyor. Genelde kış ve sonbahar aylarında sezon ürünleri mat , cansız renklerden oluşur. Geçtiğimiz sezondan kalma neon renkler bu sezonda da görülmekte. Ancak bazı markalar koleksiyonlarında renklerinden taviz vermedi. Bu sezon diğer sezonların aksine bazı markalar modanın takibini gerçekleştirmedi. Özellikle popüler markalar her seneki tarzlarını bozmadılar. Sokak modası bundan etkilenmedi. Sokaklarda vintage esintisi son sürat esmeye devam ediyor.

  Bir çoğumuz kombin konusunda tıkanıyoruz. Bu konu içinde özel bir ekleme yaptık. Galeri içindeki kombin ibareli resimleri bu anlamda detaylı inceleyebilirsiniz. Sizlere bir çok fikir ve bilgi verecektir. Renk uyumları , model seçimleri ve ten renginize göre bir çok yönden ele alınmış resimler ekledik. Kombin algoritması sadece renk uyumu ile olmaz. Bu sebepten bazı kadınlar yanlış kombinleme yapıyor. Kilo , boy , ten rengi gibi bi çok faktörü ele almalısınız. Örneğin hamile veya aşırı kilolu hanımlara genelde tek renk öneriyoruz. Saçları toplayarak olduğundan daha uzun bir görüntü veriyoruz. Bunun gibi kriterleri sitemizde sürekli takip edebilirsiniz. Bu konu üzerinde bir çok makale ve bilgi yer almaktadır. Şimdi dilerseniz İspanyol paça pantolon modelleri için hazırladığımız galerimize bir göz atalım.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz