.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

3 Ocak 2014

YORUM 0

İstanbul Ferace Yeni Sezon Ürünleri

 • Sponsor
 • İstanbul Ferace 2014

  İstanbul Ferace 2014

  Yeni sezon ürünlerinde indirim yapan markalardan biri de İstanbul Ferace oldu. Tesettür giyim alanında başarılı çizimleri ve şık tasarımlarıyla beğendiğimiz markalardan biri olmaya yeni sezonda da devam ediyorlar. Yeni sezonda ferace modelleri kadar diğer ürünleri de ilgi görüyor. Ferace konusunda modern tasarımları ve uygun fiyatları ile beğenimizi toplayan marka aynı zamanda elbise ve tunikleri ile de bu sezon ilgimizi çekmeyi başardı. Uzun süredir sizlere tesettür giyim alanında bilgiler veremiyorduk. Bugün kendimizi affettirecek harika ürünlerle karşınızdayız.

  İstanbul Ferace markasının fiyatları ile incelemenize başlıyoruz. 100 ile 90 TL arasında değişen fiyatlarla ürünlerin satışları yapılmaktadır. İstanbul Ferace mağazaları haricinde şuan aktif olan modanisa.com sitesindeki butiklerinden de ürünleri temin edebilirsiniz. Ürünlerin normal fiyatları 125 TL ‘ ye kadar çıkabiliyordu. Şuan ki indirim neticesinde karlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Kalite konusunda müşteri yorumlarından aldığımız izlenimlere göre dayanıklı ve beğenilen ürünler üretiyorlar. Tasarım konusunda sizlerde zaten galeri sayesinde bilgi sahibi olabileceksiniz. Birde en sık sorulan sorulardan biri sitemiz üzerinde bu markanın satışları yapılmamaktadır. yukarıdaki satış opsiyonlarını değerlendirmenizi öneririz. Online olarak alışverişte zamana göre siteler değişebilir. Mevcut tarih itibariyle en uygun fiyatları sizler için yayınladık.

  Markanın tek eksiği az ürün modeli üretmesi olmuş. Bunun dışında fiyatına göre başarılı ve kaliteli tasarımlarıyla göz doldurmasına karşın daha çok model üretmesini bekliyoruz. Sonraki sezonlarda bu eksiklerini gideceklerini düşünerek beğenerek yayınladığımız galerimize hep birlikte bir göz atalım.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz