.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

27 Şubat 2014

YORUM 0

İyi bir cilt bakımında yapılması gerekenler

 • Sponsor
 • Cilt bakımı

  Cilt bakımı

  Cilt sağlığı için yapılması gereken temel görevler hakkında bilgi sahibi olacağız. Bu konumuz içerisinde yer alan öneriler uzmanların görüşleri ve yazılarından çıkan ortak maddeleri içermektedir.

  Cildinizi mümkün olduğunca geceleri temizlemelisiniz. Uyku öncesi cilt bakımı büyük etkiye sahiptir. Cildinizin dinleneceği sırada bakımı tamamlanmış olması gerekir. Ancak tahriş edici sabun kullanmaktan kaçının.

  Cilt sağlığınız için yılık dermatolojik  bakımınızı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

  Cilt bakımının en önemli noktalarından biri su tüketimidir. Uzmanlar günde en az 2,5 litre su içmemiz gerektiğini söylüyorlar.

  Cilt hastalıkları sinsi hastalıklardandır. Cildinizi her ay mutlaka ayna karşısında kontrol etmelisiniz. Sıradışı durumlarda mutlaka bir uzmana görünmelisiniz.

  Cilt konusunda büyük zarara uğratacak maddelerden biri sigaradır. Hayatınızda sigarasız yeni bir başlangıç yaparak güzelliğinizi de korumuş olursunuz.

  Cilt kurumaları bazen herhangi bir etken olmadan gerçekleşebilir. Yapı ile alakalı durumların olduğu sık sık görülmektedir. Bu nedenle her gün nemlendirici kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Güneş cilt konusunda belli sıkıntılara sebep olabilir. Direk güneş ışınlarına maruz kalmamalısınız. Kimyasal olmayan koruyucular ve giysilerle önlem alabilirsiniz.

  Cilt bakımı yaz ve kış aylarına göre değişmelidir. Mevsimsel bakım yapmanız cildiniz açısından çok daha sağlıklı olacaktır.

  Vitamin eksikliği deri problemlerine yol açabilir. Bu nedenle her vitamini alabilecek bir beslenme programına sahip olmalısınız.

  Yukarıda belirttiğimiz gibi uyku sizin cildinizin dinlenme zamanıdır. Düzenli bir uyku aynı zamanda en iyi cilt bakımıdır.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz