.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

16 Şubat 2014

YORUM 0

Jean seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

 • Sponsor
 • Jean

  Jean

  Giydiğiniz jeanlerin sizi daha iyi göstermesini istiyorsanız bu konuyu çok daha dikkatli takip edin. Seçim yaparken dikkat edilmesi gerekenlerin yanında çok özel tüyolarla daha şık görüneceksiniz.

  – Günlük giyimde jean tercih ediyorsanız, klasik kesimleri seçmenizi tavsiye ediyoruz.

  – Bacak boyunuzun daha uzun görünmesi için uzun paçalı ve dar “kesimli modelleri tercih etmelisiniz.

  – Bol kesimli jean sizi daha şişman gösterecektir.

  – Koyu renk jean, her zaman daha havalı ve klasiktir. Açık renk tercih ediyorsanız da, en koyu tonu seçin. Her yıkamada rengi açılacaktır.

  – Yuvarlak poponuz ve dar kalçalarınız varsa, streç jean tam size göre.

  – Düşük belli jean giydiğinizde, iç çamaşırınız da düşük belli olmalı.

  – En sevdiğiniz jean’in bakımına özen gösterin. Kuru temizlemeyle, jean’leriniz ömrü daha da uzayacaktır.

  – Jean pantolonda arka cep çok önemlidir. Küçük ve yukarıda olan cepler, popoyu olduğundan büyük gösterir. Standart cep boyunu tercih edin.

  – Yüksek belli olmayan, geniş paçalı jean’ler her vücut tipi için uygun modellerdir. Paçalar dizden aşağı doğru bollaşmalı, üst tarafı vücudunuza oturmalı.

  Bu önerileri daha da çoğaltmak mümkün. Ancak önemli olanları bilmemiz bize hayatımızda büyük kolaylıklar sağlayacaktır. konu ile alakalı olarak takıldığınız bölümlerde bizlere yorum yazabilirsiniz. Mümkün olduğunca sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız. Yeni moda konuları veya merak edilenler için iletişim bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Yeni moda önerilerinde buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz