.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

21 Ağustos 2014

YORUM 0

Kahverengi Abiye Modelleri

 • Sponsor
 • Kahverengi abiye tasarımları

  Kahverengi abiye tasarımları

  Son zamanlarda bir hayli trend olan kahverengi üzerinde bir inceleme gerçekleştirdik. Özel davetler veya düğünler için giyebileceğiniz abiyelerden oluşan galerimizde bir çok tavsiye ve püf noktasını da sizlerle paylaştık. keyifle takip edeceğiniz konumuza geçmeden önce fiyatlar konusunda bilgi edinmek isteyenlerinde bu konuda bir çok öneri bulabileceklerini belirtelim.

  Kahverengi elbiselerin kesinlikle şık takılarla süslenmesi gerekiyor. Altın rengi bu konuda size bir numaralı tavsiyemiz. Özellikle altın takılarınızı kullanmak için tam zamanı diyebiliriz. Yapılabilecek kombinlerde birde kahverengi tonlarına dikkat etmeniz gerekiyor. Son dönemlerde koyu tonların çok daha trend olduğunu görüyoruz. Özel davetlerde koyu kahverengi tonları ile daha asil bir görüntü elde edebilirsiniz.

  Kahverengi abiye araştırmasında çok çeşitli sonuçlar ile fiyat analizlerine ulaştık. Açıkçası ürün kalitesinden çok görüntüye önem veriyorsanız bir çok başarılı abiyeyi 100 tl civarlarında bulabilirsiniz. Ancak ürün kalitesine önem veriyorsanız bütçenizin 200 TL ile 5000 TL arasında olması gerekiyor. Her bütçeye uygun abiye bulmanız mümkün. burada esas olan doğru araştırmaları yapıp , tercihlerinizi iyi yapmaktır. Bu konuda sitemizde bir çok indirimli ürün veya marka analizi bulunuyor. Siz bunlar içerisinde en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

  Şimdi dilerseniz seçtiğimiz modellere bir göz atalım. Ardından konumuz altında değerlendirmelere ve önerilere devam edeceğiz.

  Galeride görüldüğü gibi kahverengi tonlar sizi olduğunuzdan daha asil gösterecektir. Önemli davetlerde veya ödül törenlerinde bir çok ünlü kahverengi abiyeleri tercih ediyor. Sizlerde bu konuda abiyeler edinmek için sitemizi günlük olarak takip etmeye devam edin.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz