.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

4 Mart 2014

YORUM 0

Kappa Mont Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Kappa Mont Modelleri

  Kappa Mont Modelleri

  Kappa ürünleri içerisinde en çok beğendiklerimizden biri de mont modelleri. Her sezon olduğu gibi bu sezonda çok şık ürünlerle karşımıza çıkıyorlar. Size bir de güzel haberimiz var. Kappa montlarda ciddi indirimler başladı. Bu indirimlerden yararlanabilmek ve ürünler hakkında detayları alabilmek için konumuzu okumanızı tavsiye ederiz. Bazen modellerin dikkatimizi çekmesiyle direk galeriye geçerek ürünleri inceliyoruz.

  Kappa mont modelleri için yapılan indirimler hepimizin yüzünü güldüreceğe benziyor.  Normal fiyatları 215 TL ‘ ye kadar çıkan bu şık montların şuanki indirimli fiyatları ise 100 TL ile 35 TL arasında değişiyor. Bu büyük indirimlerden yararlanabilmek için Kappa mağazaları dışında online sçeenek olarak 1v1y.com sitesini tercih edebilirsiniz. Fiyatların ne kadar daha bu şekilde devam edeceğini bilmiyoruz. Ancak şık görünümlü bu ürünlerin kısa sürede tükeneceğini tahmin ediyoruz. Bu nedenle elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

  Fiyatlar konusunda endişelerimizin giderildiği büyük bir gerçek. Birde ilk kez Kappa giymeyi düşünenler için kalite analizi gerçekleştirelim. En pahalı modelde kullanılan materyal ile başlayalım. % 100 Polyester kullanılarak üretilmiştir. Materyal biginiz yok ise netten araştırarak size yararlı mı zararlı mı olduğunu öğrenebilirsiniz. Bilinçli alışverişler için üretilen malzemeleri de araştırmak gerekiyor. Son olarak ilginizi çeken modeller için yorumlarınızı bekliyoruz. Galerimizde ayrıntılı olarak ürünleri inceleyebilmek için herhangi bir resme tıklayarak galeriye geçiş yapın. muhteşem indirimler sonucu karlı bir alışveriş önerisi haline gelen Kapa mont modelleri galerimiz sizlerle.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz