.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

4 Aralık 2013

YORUM 0

Karaca Yeni Sezon Ürünleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Karaca Yeni Sezon

  Karaca Yeni Sezon

  Karaca yeni sezon ürünlerini harika indirimlerle bizlere sunuyor. Bir çok ürün ve model bu galeride sizlerin hizmetinizde. Bütün detayları ile analiz ettiğimiz sezon ürünlerinde Karaca harika fiyat imkanları ve fırsatlar sunuyor. Detaylar için konumuzu dikkatli okumanızı tavsiye ederiz.

  Karaca 225 ile 25 TL arasında değişen fiyatlarla yeni sezon ürünlerinde büyük indirimler gerçekleştiriyor. Sizler için her alanda kıyafete ve modele yer vermeye çalıştık. Ürün kalitesi hakkında bilgiler merak edenlere kısaca analizlerimiz belirtelim. Daha önceki sezonlardan da araştırmasını yaptığımız markanın çok ciddi şikayetleri yok. Genel olarak ürünlerinin uzun ömürlü ve kullanışlı olduğu yönünde tepkiler aldık. Bir asırdır hizmet veren marka kıyafet alanında kendini geliştirerek her sezon daha da çok ürün ve imkan sunuyor. Dikkatimizi çeken modelleri galerimizde sizlerin beğenisine sunmak istedik. Özellikle birde trendyol.com ‘da açtıkları butiği görünce elimizi çabuk tutmak istedik. Yukarıda belirttiğimiz fiyatlar indirimli fiyatlardır. Normal fiyatları 450 TL ‘ ye kadar çıkabiliyor. Sizin için ürünlerden bazılarını inceledik. :Örneğin yukarıda gördüğünüz pudra rengi trençkot %56 Pamuk %44 Polyamid kullanılarak üretilmiş. Fiyatı düşündüğümüz zaman yüksek kaliteye ucuza sahip olabileceğinizi söyleyebiliriz.

  Galerimizde trençkot , pardesü , ceket , elbise , hırka , gömlek , pantolon , bluz ve jean modelleri içerisinden seçtiğimiz bazı modeleri bulabileceksiniz. Galerimizde ürünleri detaylı inceleyebilmek için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Beğendiğiniz modeller için yorumlarınızı bekliyoruz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz