.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

7 Ağustos 2013

YORUM 0

Kayra Ceket Modelleri

 • Sponsor
 • kayra ceketleri

  Bu bölümde az sayıda üretilen Kayra Ceket Modelleri hakkında size bilgiler sunacağız. Şuan satışı yapılan bütün modelleri geniş çaplı olarak analiz ettikten sonra , görsel olarak beğeninize sunacağız.

  Kayra Giyim , genel olarak kaliteyi temsil eden markalardan biridir. Hanımlar genellikle fiyat olarak eleştiride bulunsa da kaliteyi satın almanın bir bedeli olmalı diye düşünüyorum. Öncelikle Kayra Giyim Ceket Modelleri hakkında fiyatlara bir bakalım. 174 ile 99 TL arasında değişen fiyatlarla 4 model satışı yapılıyor. Kayra , bayram öncesi ceket modelleri için indirime gidiyor. Verdiğimiz fiyatlar markanın indirimli fiyatlarıdır. Normal şartlarda kendi sitesi olan kayra.com.tr veya Kayra mağazalarını tercih edebilirsiniz. Ancak bir çok online satış sitesi markanın ürünlerini aynı fiyata satmaktadır. Sizler tercihinizi buna göre değerlendirebilirsiniz.

  Ceket modellerini incelerken dikkat etmeniz gereken bir konu da sadece Tesettür Giyim için tasarlanmadığı olmalıdır. Ayrıca markanın bütün ürünleri Tesettür Giyim alanında değildir. Artık gelelim bu modellerin tanıtılmasına.  %30 ve %50 indirim gerçekleşen modeller sınırlı sayıda üretilmiş. Önümüzdeki günlerde daha çok model seçeneği sunacaklarını umuyoruz. Sizlere bu bölümde sunabileceğimiz sadece 4 model var.

  Az sayıda model olsa da sizlere 4 resimlik bir galeri oluşturduk. Üstteki resme tıklayın ardından galeride ürünleri büyük boy inceleyebilirsiniz. Sizlere keyifli moda yolculukları dileriz.

   

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz