.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

11 Ağustos 2013

YORUM 0

Kayra Elbise Modelleri

 • Sponsor
 • kayra elbise modelleri

  Bu bölümde sizlere Kayra Giyim markasının eşsiz elbise modelleri hakkında yaptığımız incelemeyi sunacağız. Kayra kalitesiyle giyinmek isteyenler bu analizi kaçırmayın. Fiyatlar , kalite ve model seçenekleri detaylı şekilde sizlerin beğeninize sunuluyor. Ayrıca beğendiğiniz modelleri en uygun bulacağınız adresleri yine bizden öğrenebilirsiniz.

  Kayra Elbise Modelleri konusunda bizim ilk dikkatimizi çeken resmi sitesindeki ciddi indirimler oldu. %20 ve üstü indirimlere gidilmesiyle birlikte kaliteyi ucuza alma şansınız doğuyor. Genel olarak diğer rakiplerine göre kalitesiyle daha pahalıya satılan ürünlerini bu indirimlerde daha ucuza alabilirsiniz. Fiyatlar konusunda indirim sonrası 150 ile 250 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz. Bazı ürünlerde %50 indirim dahi yapılmış.

  Model konusunda her zaman olduğu gibi zengin ürün seçeneği bizi etkileyen konulardan biri oluyor. Bir çok moda renk Kayra kalitesiyle raflarınıza ulaşabilir. Özellikle dönemin renkleri konusunda ağırlık veren marka aynı zamanda farklı renk tercihleri için de tasarımlar çıkarmış. Klasik modeller haricinde abiye diye tabir edebileceğimiz kalitede elbiselerde gözümüze takıldı. Sizlere en çok beğendiğimiz modelleri galeri olarak sunacağız. Sizler bunlar içerisinden beğendiklerinizi gardropunuza dahil edebilirsiniz. Sitemiz üzerinde Kayra ürünleri satılmamaktadır. Sizlere alışveriş için kayra.com.tr ‘yi tavsiye edebiliriz. Kayra Mağazaları sitemizde yayınlandı. Size en yakın mağazayı tercih ederekte alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online alışveriş sitelerinde de ürünleri satılıyor. Ancak daha geniş ürün yelpazesi arıyorsanız kesinlikle resmi satış sitesi ve mağazalarını tercih edebilirsiniz.

  Galeriye geçiş için yukarıda resme tıklayın. Ardından büyük boy olarak görüntüleme sağlayabilirsiniz. Birde ilginizi çeken modeller için resim altında yorum paneline yorumunuzu bırakabilirsiniz.

   

  Etiketler:, , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz