.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

8 Aralık 2013

YORUM 0

Kayra Giyim Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Kayra Ayakkabı Modelleri

  Kayra Ayakkabı Modelleri

  Tesettür giyim alanında Kayra markasına ayrı bir yer açmak istiyorum. Tasarımları , sergileyişi , profesyonel yaklaşımı ve kalitesine göre uygun fiyatları ile en gözde markalarımızdan biri olmayı başardılar. Kayra giyim son yıllarda geliştirdiği online shop hizmetiyle ayrı bir övgüyü hak ediyor. Sizler için bu konumuzda Kayra ayakkabı modelleri hakkında yaptığımız araştırmanın detaylarını sunacağız. Model seçenekleri , fiyatları ve kalitesi gibi bir çok alanda değerlendirmeyi bu konuda bulabilirsiniz. Resimlere bakmadan önce konumuzu okursanız geniş bilgiye sahip olacaksınız.

  İncelememize elbette fiyatlar ile başlayalım. 152 ile 86 TL arasında değişen fiyatlarla satışları yapılıyor. Geniş bir fiyat aralığı olmasının sebebi hemen hemen her tarzda ayakkabıya yer vermeye çalışmalarıdır. Bütün Modelleri konu içerisinde sizlere sunacağız. Bu alanda aslında çok iddialı değiller. Ancak yinede çok şık ürünleri bizlere sunduklarını söyleyebiliriz. Özellikle abiyeler için tasarladıkları topuklu ayakkabılar bir harika. Tabii galeride modelleri inceleyince sizlerde mutlaka yorumlar yapacaksınız. Kayra giyim dönemin trendi olan zımbalı ayakkabıları da yine bizler için es geçmemiş. Botie şeklinde üretilen modeller galerinin en dikkat çekici ayakkabıları olabilir. yine babetlerdeki özel işlemeler ve desenler dikkat çekici ayrıntılar arasında yer alıyor. Bununla beraber günlük kıyafetlere uygun ayakkabı tercihlerini de bu galeride bulmanız mümkün. Galeriden anlayacağımız önümüzdeki yıllarda Kayra ayakkabı alanında da çok iddialı ve başarılı olacak. Bizler yeni ürünleri çıktıkça size detaylı inceleyip sunmaya devam edeceğiz. Artık lafı daha fazla uzatmadan birbirinden şık Kayra giyim ayakkabı modelleri galerimize geçebiliriz.

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz