.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

1 Eylül 2013

YORUM 0

Kayra Giyim Ferace Modelleri

 • Sponsor
 • kayra ferace modelleri

  kayra ferace modelleri

  Son zamanlarda en çok tercih edilen Tesettür kıyafetlerinden biri olan Ferace Modelleri için Kayra harika tasarımlar hazırlamış.  Modern çizgileri ile birlikte kapalı hanımların en önemli tercihleri arasında yer alan markanın Ferace Modelleri butiğini sizler için inceledik. Fiyat , kalite ve model olarak sunacağımız rapor sayesinde tarafsız bir moda sitesinden konu hakkında detaylı bilgi edineceksiniz.

  Kayra Ferace Fiyatları , kuşkusuz ilk olarak merak ettiğiniz konudur. Bu nedenle ilk analizimiz fiyat üzerine olacak. Daha önceki konularımızda sizlere ilettiğimiz gibi , bu modeller içinde %50 indirimler söz konusu. Normal fiyatı 320 TL’ye kadar çıkan bu harika Feraceler  , indirim sonrasında 160 ile 130 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Temin edebilmek için Kayra.com.tr veya Kayra Mağazalarını tercih edebilirsiniz. Tesettür alanında satış yapan alışveriş siteleri içerisinde de bu fiyatlara yakın fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Bu konuda size en uygun olanı tercih edin. Markanın kalitesi sebebiyle satışı bir çok platformda yapılıyor.

  Kayra Ferace Modelleri , sizlere modern çizgileriyle günün rahatlığını sunuyor. Bizim markayı eleştireceğimiz tek konu modellerin az sayıda üretilmesidir. Sadece 9 modeli resmi sitelerinde satışa sunmuşlar. Oysa bu modeller yeni sezon itibariyle bir hayli yaygın olarak tercih ediliyor. Kayra Giyim’in bu konuda , önümüzdeki dönemlerde modellerini zenginleştireceğini düşünüyoruz. Feracelerin en güzel yanları ise çok şık ve rahat olmalarıdır. Her zaman olduğu gibi rakiplerine kumaş anlamında da üstünlük sağlıyorlar. Bizim bu modeller için söyleyeceklerimiz bu kadar. Sizlere markanın diğer modellerini sunmaya devam edeceğiz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz